Witamy w Sprite Sprint! Tutaj każdy znajdzie grę, która zamieni jego marzenia w rzeczywistość.

Sprite Sprint | Odpowiedzialna gra społecznościowa

Sprite Sprint jest zaangażowany w promowanie odpowiedzialnej gry jako integralnego aspektu naszej obsługi klienta i odpowiedzialności społecznej. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci czerpali przyjemność z korzystania z naszej platformy, będąc w pełni świadomi ryzyka związanego z grami, jeśli nie są odpowiednio zarządzani.

Aby zapewnić bezpieczną i kontrolowaną grę, wspieramy odpowiedzialną grę i wdrożyliśmy strategie, aby pomóc graczom, którzy chcą regulować swoją działalność w grach.

1. ZARZĄDZANIE GRĄ

Traktuj gry komputerowe jako rozrywkę. Oto kilka strategii, które pomogą Ci utrzymać kontrolę nad grą:

Graj odpowiedzialnie

Pamiętaj, że gry komputerowe są formą rozrywki.

Zarządzanie czasem w grach

Doceniamy Twój udział, ale ważne jest, aby gry nie zajmowały Ci zbyt wiele czasu. Jesteśmy po to, aby oferować rozrywkę, taką jak oglądanie filmów czy gra w kręgle.

Korzystaj z narzędzi do zarządzania grami

Jeśli musisz zrobić sobie przerwę, możesz wstrzymać grę w dowolnym momencie, postępując zgodnie ze wskazówkami w sekcji 2.

Jeśli martwisz się częstotliwością gry, rozważ pytania do samooceny wymienione w sekcji 3.

2. BĄDŹ ODPOWIEDZIALNY

Zachęcamy naszych użytkowników do odpowiedzialnej gry i oferujemy różne funkcje, które to wspierają.

Opcje samowykluczenia i zamknięcia konta

Jeśli chcesz zrobić sobie przerwę lub jeśli granie staje się problemem, możesz samodzielnie wykluczyć się z platformy Sprite Sprint w sekcji "Profil". Opcje:

Wybrana opcja zacznie obowiązywać natychmiast. Jeśli nadal masz dostęp do platformy Sprite Sprint, jesteś zobowiązany do niezwłocznego poinformowania nas o tym fakcie za pośrednictwem poczty elektronicznej.

W okresie wykluczenia dostęp do platformy zostanie zablokowany. Aby uzyskać historię konta lub informacje, skontaktuj się z obsługą klienta.

Po upływie ograniczonego limitu czasu dostęp do platformy zostanie przywrócony.

Materiały marketingowe od nas zostaną wycofane w momencie samowykluczenia. Zalecamy również, abyś starał się o wykluczenie z innych platform do gier i odpowiednio dostosował ustawienia mediów społecznościowych.

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia stałego wyjątku lub ograniczonej przerwy w grze w zależności od oznak potencjalnych problemów z grą.

Zatrzymanie gry lub zamknięcie konta

Masz możliwość zamknięcia swojego konta. Aby kontynuować, wyślij pisemną prośbę e-mailem do zespołu obsługi klienta pod adresem .

Możemy odmówić lub zamknąć Konto Klienta według własnego uznania, z zastrzeżeniem wszelkich wcześniejszych zobowiązań umownych.

Samowykluczenie dla osób niezarejestrowanych

Nawet jeśli nie masz konta klienta, możesz dobrowolnie wykluczyć się z platformy Sprite Sprint. Wyślij e-mail do ze swoimi danymi, aby zablokować przyszłą rejestrację i grę. Wyjątek ten może zostać odwołany po upływie 7 dni od złożenia pisemnego wniosku.

Przegląd aktywności w grach

Informacje o grach są dostępne w sekcjach "Historia gier" i "Historia transakcji" na stronie Sprite Sprint. W przypadku starszych zapisów prosimy o kontakt z obsługą klienta.

3. SAMOOCENA GRY

Jeśli Twoje nawyki hazardowe wydają Ci się problematyczne, zastanów się nad poniższymi pytaniami:

Odpowiedź "tak" na wiele z tych pytań może wskazywać na problem z grą. Aby uzyskać poradę i wsparcie, skontaktuj się z organizacjami pomocy technicznej wymienionymi w sekcji 4.

4. ORGANIZACJE POMOCNICZE

Jeśli potrzebujesz pomocy w przypadku pytań związanych z grami, skontaktuj się z Anonimowymi Uzależnionymi od Gier Komputerowych (CGAA) pod adresem [email protected].

Ważny: CGAA jest niezależna i nie jest powiązana z Sprite Sprint. W przypadku pytań lub skarg związanych z kontem prosimy o kontakt pod adresem .

POLITYKA OCHRONY GRACZA

1. OCHRONA MAŁOLETNICH

Mając dostęp do internetu na urządzeniach mobilnych i w domach, ważne jest, aby mieć oko na nieletnich. Zalecamy korzystanie z oprogramowania filtrującego, aby uniemożliwić nieletnim dostęp do nieodpowiednich treści online.

2. ZALECENIA DLA RODZICÓW

3. WSKAZÓWKI DLA GRACZY